تقدیر از نیان الکترونیک در اولین همایش روز ملی نوآوری و فناوری ایران ساخت

1401/09/12

اشتراک گذاری

اولین همایش روز ملی نوآوری و فناوری ایران ساخت با حضور سیدرضا فاطمی امین، وزیر صنعت، معدن و تجارت، روح الله دهقانی فیروزآبادی، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و محسن نادری منش، مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته (صحا) در تاریخ 11 آذر ماه 1401 در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار شد.

نیان الکترونیک فناور برتر
این رویداد به عنوان بزرگترین گردهمایی کارآفرینان ایران با هدف تقدیر از برخی کارآفرینان که صندوق نیز از آنها حمایت کرده است، برگزار شد.


شرکت نیان الکترونیک در این همایش به عنوان "فناور برتر ملی حوزه صنایع پیشرفته" منتخب شد و به دلیل بومی سازی محصولات خود با بهره گیری از نوآوری، فناوری و رشد و پیشرفت به عنوان بزرگترین شرکت دانش بنیان حوزه صنعت کشور از نیان الکترونیک تقدیر به عمل آمد.


صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته (صحا) وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت در سال 1376 با هدف حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع در بخش خصوصی و تعاونی به عنوان یک پیشران در حوزه صنایع و مولد دانش با اشتراک گذاری منابع و دانش، تاسیس شد.


این صندوق در طی سالیان فعالیت خود از کسب و کارهای مختلفی در جهت پیشبرد اهداف و رسیدن به موفقیت حمایت کرده است.


در ادامه این رویداد، اختتامیه مسابقه تلویزیونی "میدون" که با هدف معرفی، ارزیابی و حمایت از کسب و کارهای نوپا برگزار شد و از کارآفرینان منتخب این مسابقه نیز تقدیر شد.
تندیس نیان الکترونیک