فلزكاري

واحد فلزكاري شركت نيان  ا لكترونيك

   شركت نيان الكترونيك در راستاي بهبود كيفيت بدنه هاي فلزي و همچنين افزايش انعطاف پذيري در توليد انواع بدنه ها ،‌با پشتيباني و حمايت منابع انساني متخصص و متعهد در كليه زمينه هاي مرتبط و نيز با بهره گيري از تجهيزات روز دنيا اقدام به ارائه خدمات با كيفيت برتر نموده است به طوريكه در حال حاضر تمامي نياز شركت را در حوزه خدمات فلزي مرتفع ساخته است. تجربه و دانش برنامه ريزي و زمانبندي دقيق در اجراي پروژه ها اين امكان را فراهم آورده تا شركت بتواند به منظور پاسخ به تقاضاي مشتريان خارجي خدمات واحد فلزكاري خود را به بهترين نحو سازماندهي نمايد.

   آنچه اين واحد را در ارائه خدمات به مشتريانش متمايز مي سازد زمانبندي دقيق ، ارائه خدمات و كيفيت برتر است كه گواه آن در محصولات توليدي اين شركت متجلي مي باشد و اين بدان جهت است كه شركت نيان الكترونيك ساليان متمادي مشتري خدمات فلزي بوده و از ضعف ها و كاستي هاي موجود در اين بازار كاملا آگاه است، لذا با ايجاد اين واحد ضمن رفع ضعف ها و كاستي ها ، ارزش آفريني براي مشتري را هدف غايي خويش قرار داده، كه به فضل الهي و با تلاش متخصصين هر روز بيش از پيش به اين هدف بزرگ نزديك گشته است.

   هم اكنون اين واحد قادر است انواع خدمات فلزي شامل : خدمات CNC ، رنگ و آبكاري را با بهترين كيفيت به صنايع مخابراتي ، برق و الكترونيك ، تجهيزات پزشكي، كامپيوتر و كليه صنايعي كه به گونه اي با خدمات فلزي مرتبط مي باشند، ارائه نمايد.

 يكي از مهمترين فعاليتها در اين قسمت انجام آزمون ها و تستهاي ابعادي ، مونتاژي و مكانيكي در خصوص بدنه هاي فلزي و همچنين كليه آزمونهاي مربوط به تست چسبندگي ، ضربه ، خمش مرتبط با رنگ آميزي بدنه راك هاي فلزي مي باشد.


درباره ما

     صفحه اصلي
     درباره ما
     محصولات
     پروژه هاي مخابراتي
     خدمات پس از فروش
     دستاوردها
     مشتريان ما
     ارتباط با ما
نقشه سايت