سومین همایش استعدادیابی شرکت نیان الکترونیک

1401/11/06

اشتراک گذاری

سومین همایش استعدادیابی شرکت دانش بنیان نیان الکترونیک در تاریخ 4 بهمن ماه 1401 در محل هتل پردیسان مشهد،  با هدف شناسایی و کشف استعدادهای متقاضیان و هدایت آن ها به مشاغل مورد نیاز با حضور اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد نیان الکترونیک برگزار شد.

همایش استعدادیابی نیان
موضوعات مطرح شده در این همایش، شرایط پیوستن و جذب، توانایی های مورد نیاز، شرایط کار و مزایای در نظر گرفته شده، آشنایی بیشتر با سازمان و محصولات آن، دوره های آموزشی مورد نیاز و ... بود.

استعدادیابی نیان الکترونیک
مهندس محمدعلی چمنیان، موسس و بنیانگذار گروه صنعتی نیان در این همایش نیروی انسانی را سرمایه های یک سازمان برشمرد و گفت: در واقع این رویداد فرصتی ویژه برای پیوستن مهندسین برق به برنامه های توسعه ای نیان الکترونیک است. ظرفیت شرکت نیان الکترونیک به گونه ای است که در تعداد جذب نیروی انسانی هیچ محدودیتی نداریم و از تمامی افرادی که ایده و یا تفکری خلاق دارند، دعوت به همکاری می کنیم.

محمدعلی چمنیان
همچنین در این رویداد شرایط ثبت نام و استفاده از کلاس های آموزشی مجتمع فنی نیان که در شهرک صنعتی توس واقع شده است، مطرح شد.
مجتمع فنی نیان با همکاری سازمان فنی و حرفه ای در راستای اجرای پروژه آموزش دوگانه شغلی ایران و آلمان برای آموزش های فنی و تخصصی در نظر گرفته شده است. در این مرکز فضای مجزای آموزشی جهت برگزاری دوره های آموزش تخصصی در حوزه های متنوعی از جمله برق و الکترونیک، مدیریت،  فروش و بازاریابی و... برگزار می شود. 

جذب گروهی نیان الکترونیک
پیش از این نیز در سنوات گذشته ، نیان الکترونیک همایش استعدادیابی را برای انتخاب سرمایه های انسانی مورد نیاز خود از بین افراد مستعد و توانمند به صورت گروهی برگزار کرده است.
هیات مدیره نیان الکترونیک

استخدامی نیان الکترونیک