اخبار

همايش ايمني و بهداشت حرفه اي در مشهد برگزار شد

    هشتمين همايش روز جهاني ايمني و بهداشت حرفه اي همزمان با 9 آوريل و با شعار " استرس محيط كار، چالش همگاني" 13 ارديبهشت ماه 95 در محل تالار رازي دانشكده بهداشت مشهد برگزار شد.
مقامات استان در اين همايش ضمن تشريح گزارشات كاري به ارائه آمار كاهشي حوادث در صنايع استان پرداختند كه ناشي از عملكرد مثبت حوزه HSE به شمار مي رفت.
در اين رويداد مهندس چمنيان عضو هيئت رئيسه انجمن مديران صنايع در سخنراني خود با نگاهي متفاوت به موضوع استرس هاي محيط كار پرداخت و تاكيد كردكه معاني ترس و نگراني و از جمله اين ها را با استرس اشتباه نگيريم و ما بايد به دنبال مديريت استرس باشيم و نه كاهش استرس. وي در ادامه توضيح داد : استرس هاي مثبت و منفي دو موضوع متفاوت هستند و حس رقابت، احساس مسئوليت از استرس هاي مثبت كاري بوده كه وجود آنها در فرد بسيار سازنده بوده و باعث افزايش بهره وري و توانمند هاي فردي و گروهي خواهد شد.
وي در ادامه سخنراني خود ضمن اشاره به تاسيس كارگروه سلامت از 4 سال گذشته در انجمن مديران صنايع عنوان كرد بايد ديدگاه مديران ما به كارگران ديدگاه سرمايه اي باشد و ما در اين انجمن به دنبال تغيير نگاه به منابع انساني هستيم تا آن را از منابع انساني به سرمايه هاي انساني سوق دهيم.
همايش امسال با حضور رياست سازمان صنايع استان،‌ رياست اداره تعاون كار و رفاه اجتماعي و رياست خانه صنعت و معدن و همچنين اعضاي انجمن مديران صنايع و جمعي از مقامات استاني به همراه كارشناسان ايمني وبهداشت حرفه اي استان برگزار و از صنايع برتر در اين حوزه قدرداني شد.

تاريخ خبر1395/02/13

اخبار

آرشيو خبر
     صفحه اصلي
     درباره ما
     محصولات
     پروژه هاي مخابراتي
     خدمات پس از فروش
     دستاوردها
     مشتريان ما
     ارتباط با ما
نقشه سايت