معرفي سازمان

   شركت نيان الكترونيك با نيت نوآوري در صنايع زيربنايي مهم كشور، در زمينه طراحي و ساخت تجهيزات نيرو، مجري پروژه هاي مخابراتي و به عنوان تنها توليد كننده منابع تغذيه سوئيچينگ در شمال و شرق كشور، از سال 1374 فعاليت خود را رسما آغاز نموده است.

   يكي از اهداف بنيادين شركت نيان الكترونيك توسعه گسترده اين سازمان از بدو تأسيس بوده است. تعداد پرسنل اين سازمان از سال 79 تاكنون با رشد10 برابري به بيش از 400 نفر رسيده و فضاي كاري با رشد 400 برابري به بيش از 30000 مترمربع فضاي توليدي بالغ شده است.

   برآورده كردن درخواست مشتريان و ارائه محصول منطبق با نياز ايشان ، از مهمترين اهداف اين شركت بوده كه مطابق با آخرين ويرايش استانداردهاي فني و با تكيه بر نيروي انساني متخصص ، متعهد و جوان صورت مي پذيرد.
        درحال حاضر با فراهم آوردن زير ساخت لازم و از سويي ديگر با افزايش توانايي هاي پرسنل به واسطه آموزشهاي درون سازماني و برون سازماني و همچنين با شركت در كنفرانس ها، سمينارها و نمايشگاههاي تخصصي درون و برون مرزي بر آن هستيم تا به اهداف ذيل نائل آييم :

  •  صادرات گسترده به كشورهاي منطقه خاورميانه شامل افغانستان، پاكستان، عراق و ...

  •  افزايش ظرفيت و توان توليد و تنوع محصولات

  •  ايجاد اشتغال با تأسيس و راه اندازي واحدهاي توليدي متعدد و نمايندگي هاي فعال خدمات پس از فروش

اكنون خوشحاليم كه توانسته ايم با فعاليت مستمر خود در 20 سال گذشته ، از اين آزمون سربلند بيرون آمده و علاوه بر تامين بخش اعظمي از نياز به تجهيزات نيروي مخابراتي ،  اطمينان كامل مصرف كنندگان را نيز به خود جلب نماييم. گواه اين ادعا افتخار كسب گواهينامه رعايت حقوق مصرف كنندگان براي 9 سال متوالي از سال 86 تا كنون و همچنين دريافت تنديس طلايي رعايت حقوق مصرف كنندگان براي 5 سال متوالي از سال 90 تا كنون و اين  محقق نيافته مگر با اعتماد و تكيه بر ذهن خلاق محققان جوان ايراني و دستان پرتوان كارگران انديشمند اين مرز و بوم.

باشد كه با تعهد مديريت و پرسنل اين مجموعه نسبت به اهداف ملي و با حمايت مشتريان وفادار ، توسعه اي فراتر از مرزهاي ميهنمان را در آينده شاهد باشيم.

نيان الكترونيك توليدكننده منابع تغذيه مخابراتي

درباره ما

     صفحه اصلي
     درباره ما
     محصولات
     پروژه هاي مخابراتي
     خدمات پس از فروش
     دستاوردها
     مشتريان ما
     ارتباط با ما
نقشه سايت